Ara

Ruby Private’a Hoş Geldiniz!

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli öncelik. Sizlere yardımcı olmak ve alışveriş deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için buradayız. Sorularınız, önerileriniz veya herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

E-Mail: Sorularınız için bize istediğiniz zaman destek@rubyprivate.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz. E-postalarınıza en kısa sürede yanıt vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Telefon: Telefonla doğrudan bize ulaşmak için, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0531 915 78 29 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Çevrimiçi İletişim Formu: Web sitemizde yer alan ‘İletişim’ bölümündeki formu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz. Form üzerinden gönderdiğiniz mesajlar en kısa sürede ilgili departmanımız tarafından değerlendirilecek ve size geri dönüş yapılacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

İhtiyacınız olan bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmanız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu bölümde, en yaygın soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Destek Saatleri

  • Pazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00
  • Cumartesi: 10:00 – 14:00
  • Pazar: Kapalı

Daha Fazlası İçin

Ruby Private olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına sürekli çalışıyoruz. Ürünlerimiz, hizmetlerimiz veya politikalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizi tereddüt etmeden arayın veya yazın.

Ruby Private – Zevkinize Özel