Ara

4,512.00

Censan Lovehoney Health Rechargeable Silicone Body Massager | C-W054 | PREMİUM ÜRÜNLER

Açıklama

Temel özellikler, gerginliği gidermek ve kan akışını artırmak için 8 inç vücut masajı. Rahat dış kayma için sağlam, pürüzsüz silikondan yapılmıştır. Güvenli saklama çantası dahildir. Şarj edilebilir ve su geçirmez tasarım, her yerde ve her zaman kullanıma izin verir.
Tanım
Lovehoney Health Şarj Edilebilir Silikon Vücut Masajı ile vücudunuzu ve zihninizi gevşetin. Güçlü, gürleyen titreşimler cildin derinliklerinde hissedilebilir, düğümlerinizi serbest bırakır ve kan akışını arttırır.
Sıkı kaslarınıza ve yakınlarınıza ekstra dikkat göstermeye özen göstererek vücudunuzun her yerine sağlam hisseden masaj aletine masaj yapın. Pürüzsüz, vücuda güvenli silikon, kablosuz, hafif bir tasarımla yuvarlak, 5,5 inçlik kafayı cildinize veya giysilerinize kaydırmanıza yardımcı olur. Vücudunuza, şartlarınızdaki duyumlar için 4 yoğunluk seviyesine sahip 7 titreşim modeli uygulayın. İki düğmeli kontrolleri kullanarak masaj cihazınızı 60 dakikaya kadar çalışma süresi boyunca şarj edin.
Lovehoney Sağlık Vücut Masajınız tamamen su geçirmezdir, böylece kişisel bakım seanslarınızı duşa veya banyoya götürebilirsiniz. En iyi sonuçlar ve ekstra konfor için bol su bazlı yağ ile kullanın.
Lovehoney Health, kendi cinsel sağlığınızı kontrol altına almanızı sağlayabilecek bir dizi vücut için güvenli cinsel sağlık aksesuarıdır.

Ek bilgi

Marka

We-Vibe