Ara

7,861.20

Censan We Vibe Match | C-W055 | PREMİUM ÜRÜNLER

Stok kodu: C-W055 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Çift stimülasyon. G noktasını ve klitorisi uyaran derin güçlü titreşimlerle cinsel ilişki sırasında paylaşılan zevki yoğunlaştırın. Tek Tuşla Uzaktan Kumanda. Sorunsuz bir şekilde oturur ve titreşirken yerinde kalır. Vücut için güvenli-Vücut için güvenli silikondan yapılmıştır – ftalat ve BPA içermez ve lateks içermez. Nerede olursanız olun spontane eğlenceye hazır olun: sessiz çalışıyor. Su geçirmez. Maç% 100 su geçirmezdir, bu da her yerde eğlenmeyi kolaylaştırır ve temizlenmesi kolaydır.​ Yeniden şarj edilebilir. Şarj edilebilir ve tek bir şarjla 120 dakikaya kadar çalma süresi sağlar. Pahalı ve savurgan tek kullanımlık pil yok.
Match-Vibe® çiftler vibratör kutu içeriği
Kablosuz uzaktan kumanda ,Şarj tabanı 90 Dakikada tam şarj, USB kablosu, Herhangi bir USB portu veya yaygın olarak bulunan USB güç adaptörü ile şarj etmek için USB (dahil değildir). Hızlı başlangıç kullanım kılavuzu. Resimli, çoklu dil kullanım kılavuzu.Saklama çantası. Mevcut renkler: Deniz salyangozu
Kategorilerçiftler, G noktası, İkili. Kontrol uzaktan. PİL USB şarj edilebilir lityum polimer pil. 2 Saate kadar çalışma süresi. Şarj Süresi 90 dakika. Materials Body güvenli silicon. Boyutlar 76,5 mm x 29,7 mm x 46,4 mm​. Garanti iki yıl.

Ek bilgi

Marka

We-Vibe