Ara

3,385.00

Censan Satisfyer Hot Lover Pink Telefon Kontrollü ve Isıtma Özellikli Vibratör | C-TJ2018-82-2 | TELEFON KONTROLLÜ VİBRATÖRLER

Açıklama

Satisfyer Hot Lover, ekstra özel bir şeye sahip bir tavşan vibratörüdür! Ergonomik olarak kavisli ucu olan gövde G noktanızı baştan çıkarırken, daha küçük olan stimülatör yoğun klitoral stimülasyonla ilgilenir. İki güçlü motor, vibratördeki kontrol paneli veya Satisfyer Connect uygulaması kullanılarak birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebilir. Ekstra sıcak anlar için cihazın ısıtma fonksiyonunu da kullanabilirsiniz: Satisfyer Hot Lover’ın şaftı 39 derece C/104 derece F’ye kadar ısıtılabilir, bu sadece daha fazla zevk duygusu ve artan orgazm yeteneği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda aynı zamanda gerçekçi, vücuda benzer bir deneyim. Isıtma fonksiyonu titreşim kontrollerinden bağımsız olarak da etkinleştirilebilir.
Satisfyer Hot Lover: Uygulama kontrollü ısıtıcı vibratör
Ergonomik şekilli bu ısıtıcı vibratör, uzun sapı sayesinde elinize rahatça otururken sıcak noktalarınızı da sarar. Satisfyer Hot Lover’ın tasarımı da özellikle dikkat çekicidir: Güzel pastel tonlardaki parıldayan yüzey ve baştan sona ışıltılı detaylar onu gerçekten öne çıkarıyor. Vücut dostu silikondan yapılmış yüzeyi sayesinde cildinize karşı karşı konulmaz derecede yumuşak ve sevgi dolu davranır.
Bu Satisfyer Rabbit, 12 önceden ayarlanmış titreşim programı sunar; Android ve Apple iOS için ücretsiz Satisfyer Connect uygulamasıyla daha da fazla çeşitliliğe sahip olabilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıların ritmi eşliğinde yoğun orgazmlar yaşamak için yeni programlar oluşturun veya uygulamayı Spotify’a bağlayın.
Sıcak Sevgiliniz, su geçirmez (IPX7) tasarımı sayesinde küvet veya duşta da size eşlik edebilir. Kullanımdan sonra vibratörünüz ılık su, yumuşak sabun ve biraz cinsel sağlık cihazı temizleyicisi ile kolayca temizlenebilir ve birlikte verilen USB şarj kablosuyla şarj edilebilir.

Ek bilgi

Marka

satisfyer